Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Studia podyplomowe dają kwalifikacje do nauczania konkretnego przedmiotu. Zgodnie z § 4 Rozporządzenia MEN z dnia 01.08.2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji...

PORADA PRAWNA

Czy nauczyciel posiadający świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie "Studia kwalifikacyjne z zakresu przysposobienia obronnego dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych" ma kwalifikacje do nauczania Edukacji dla bezpieczeństwa w szkole podstawowej?

Studia podyplomowe dają kwalifikacje do nauczania konkretnego przedmiotu. Zgodnie z § 4 Rozporządzenia MEN z dnia 01.08.2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli, kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w szkole podstawowej posiada m.in. osoba, która ukończyła studia pierwszego stopnia na dowolnym kierunku oraz studia podyplomowe w zakresie nauczanego przedmiotu oraz posiada przygotowanie pedagogiczne.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT